Dział: INTERNET

Dodano: Luty 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylvester Stallone z rodziną w reality show na Paramount+

Sylvester Stallone i jego panie idą w ślady rodziny Kardashianów (screen: YouTube/The Hollywood Reporter)

Sylvester Stallone zwiększa swój zasięg w serwisie Paramount+. Po serialu fabularnym "Tulsa King" on i jego rodzina wystąpią w ośmioodcinkowej serii dokumentalnej typu reality show "The Family Stallone". Premiera w USA i Kanadzie na wiosnę.

Spot z cyklu "Mountain of Entertainment" reklamujący produkcję zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas Super Bowl (12 lutego). Nazywa się "Twarz Stallone'a". Wraz z głównym bohaterem wystąpią żona Jennifer Flavin Stallone i ich córki Sophia, Sistine oraz Scarlet.

Stallone od lat udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmy swoich córek, z których każda stała się gwiazdą mediów społecznościowych. W nowym serialu Paramount+ obiecuje "zaoferować miejsce przy stole jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood”, pokazując, że zdobywca Oscara to po prostu tata w domu.

Czytaj też: Sejmowa komisja zajmowała się postępowaniem KRRiT o ukaranie TVN

Flavin Stallone została opisana jako "bystra bizneswoman i współwłaścicielka marki wellness Serious Skin Care”. Sophia Stallone, najstarsza z trzech sióstr, ma nie być zainteresowana podążaniem śladami aktorskimi ojca - chociaż obecnie prowadzi podcast "Unwaxed" wraz z siostrą Sistine.

Sistine Stallone to aktorka i modelka, obecnie pracuje nad swoim pierwszym filmem fabularnym. Scarlet Stallone jest najmłodsza i wprowadza się do własnego mieszkania na studiach. Od dziecka chciała pójść w ślady ojca i zostać aktorką, a teraz występuje u jego boku w "Tulsa King" na platformie Paramount+.

"The Family Stallone" jest produkowany przez MTV Entertainment Studios.

(MAC, 08.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.