Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paula Kowalcze dołącza do zespołu komunikacji firmy doradztwa personalnego HRK

Paula Kowalcze w latach 2016-2021 związana była z Centrum Prasowym i Komunikacji Wewnętrznej SWPS, którym zarządzała przez dwa lata (fot. materiały prasowe)

Paula Kowalcze objęła stanowisko media relations & content specialist w HRK SA. Odpowiada za relacje z mediami oraz projekty z zakresu content marketingu.

Kowalcze wcześniej pracowała dla agencji Propsy PR, gdzie realizowała projekty dla NatWest Group w Polsce, LGBT+ Diamonds Awards, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości oraz FestivALT. Podczas pracy w Big Picture prowadziła projekty dla grupy InPost oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Czytaj też: Małgorzata Lubelska po 11 latach zakończyła pracę w Grupie Heineken

W latach 2016-2021 związana była z Centrum Prasowym i Komunikacji Wewnętrznej SWPS, którym zarządzała przez dwa lata. Kowalcze raportuje teraz do Moniki Witoń, head of marketing & PR.

HRK SA to polska firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji, IT contractingu, HR consultingu w zakresie oceny i rozwoju pracowników oraz digitalizacji procesów HR.

(AMS, 27.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.