Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Milivoj Puskar nowym head of growth Tigers

Milivoj Puskar to założyciel Banquete Partner i były co-general manager oraz dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu Zepter International Poland (fot. materiały prasowe)

Milivoj Puskar dołączył do agencji digital marketingu Tigers jako head of growth.

Milivoj Puskar  to założyciel Banquete Partner i były co-general manager oraz dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu Zepter International Poland. Karierę zaczynał we własnej firmie z branży HoReCa -  Banquete Partner, która została dostawcą i dystrybutorem m.in. dla Seltamann Weiden, Vista Alegre Atlantis, Crystalex, Solex, Picard & Wielputz, Yegam czy APS. W ostatnich latach Puskar był także odpowiedzialny za zarządzanie strukturą sprzedażową zbudowaną z ponad 1,6 tys. przedstawicieli handlowych Zepter International Poland, przeprowadzenie transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwie oraz zbudowanie kanału sprzedaży B2B.

Czytaj też: Nielsen: z globalnych platform streamingowych korzysta prawie 40 proc. Polaków

Agencja Tigers, która powstała w 2015 roku, świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i promocji w digitalu. W jej portfolio są m.in. takie marki, jak Medicover Sport, mLeasing, Dyson, Runmageddon, Oriflame, Milwaukee, BeActive i Motorola.

(AMS, 18.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.