Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reni Jusis, Czesław Mozil i Wojciech Łozowski wśród uczestników reality show "Azja Express" w TVN

Jedną z uczestniczek będzie piosenkarka Reni Jusis (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

TVN ujawnił uczestników trzeciej edycji reality show "Azja Express", którą będzie można śledzić w wiosennej ramówce.

W programie wezmą udział: influencerzy Łukasz "Luka" i Angelika "Andziaks" Trochonowicz, uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" Katarzyna i Andrzej Gąsiennicowie, piosenkarka Reni Jusis i projektant ogrodów Remigiusz Dorawa, prezenterka Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć, piosenkarz Czesław Mozil z żoną Dorotą, wokalista Wojciech Łozowski i raper Bartosz Kochanek, aktor Krystian Pesta z siostrą Oliwią i aktor Adam Zdrójkowki z tatą Dariuszem.

Czytaj też: Dorota Wellman będzie prowadzić "Kto to wie?" – wiosenną nowość TVN

Program poprowadzi Daria Ładocha. Reality show nagrywano w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

W "Azji Express" osoby znane z telewizji lub internetu wyjeżdżają do azjatyckich państw. Tam mają za zadanie w jak najkrótszym czasie pokonać wyznaczoną trasę. Same muszą jednak zorganizować sobie wyżywienie, nocleg i transport, mając do dyspozycji jednego dolara dziennie. Program będzie nadawany od marca w sobotnie wieczory (poprzednie edycje pokazywano w środy).

Według Nielsen Media pierwszą edycję "Azja Express" jesienią 2016 roku oglądało średnio 1,61 mln widzów, a drugą, jesienią 2017 roku – 1,4 mln. Z kolei jesienią 2018 pokazano podobny program pt. "Ameryka Express", który śledziło średnio 1,5 mln widzów, a jego drugą edycję wiosną 2020 – 1,1 mln.

Czytaj też: Canal+ Premium i Canal+ Online z serialem "Niewidzialna wojna" Patryka Vegi

Zarówno "Azja Express", jak i "Ameryka Express" są produkowane na podstawie holendersko-belgijskiego formatu "Peking Express".

(MNIE, 17.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.