Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatnie dni na nadsyłanie zgłoszeń do konkursów dla dziennikarzy lokalnych

SGL czeka na zgłoszenia prac konkursowych

Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Stowarzyszenie Mediów Lokalnych przypominają o upływających terminach nadsyłania zgłoszeń na konkursy dla dziennikarzy lokalnych. W konkursie SGL Local Press 2022 termin upływa 16 stycznia. W konkursie Local e-Journalism Awards 2022 – 9 dni później.

W obu konkursach mogą brać udział dziennikarze lokalni z gazet i portali, również niezrzeszonych w stowarzyszeniach. W obu wykluczono udział dziennikarzy z redakcji samorządowych, lub finansowanych ze środków publicznych. Poza kategoriami typowo dziennikarskimi, w których nagradzani są twórcy materiałów, nagrody otrzymują również portale i redakcje gazet. Dziennikarze mogą też zgłaszać swoje materiały do obu konkursów jednocześnie.

Czytaj też: SGL poparło wydawcę Portalu Kujawskiego, który skarży bydgoską gazetę samorządową do UOKiK

Formularze zgłoszeniowe i regulaminy konkursów można znaleźć na stronach SGL Local Press 2022 i Local e-Journalism Awards 2022.

Rozstrzygnięcie SGL Local Press 2022 i wręczenie nagród nastąpi 17 marca 2023 r. podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich - Polin. Rozstrzygnięcie Local e-Journalism Awards 2022 nastąpi w marcu 2023 roku, w czasie III Forum Mediów Lokalnych "Lokalsi 4.0" w Warszawie.

Czytaj też: Ministerstwo Finansów: nie będzie zerowej stawki VAT na prasę i książki

(PAR, 10.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.