Temat: pożegnanie

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Paweł Czarniak, dziennikarz "Gazety Pomorskiej" i serwisu Włocławek Nasze Miasto. Miał 28 lat

Czarniak zajmował się relacjonowaniem wypadków, był też członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Brześciu Kujawskim (fot. Facebook/ZOSP RP Oddział Miejsko-Gminny w Brześciu Kujawskim)

W wieku 28 lat zmarł Paweł Czarniak, reporter "Gazety Pomorskiej" oraz serwisu wloclawek.naszemiasto.pl. Dziennikarz zmagał się z "krótką, ale ciężką chorobą".

"Pisząc te słowa jeszcze nie możemy uwierzyć w to, co się stało" – napisali redakcyjni koledzy Pawła Czarniaka w informacji o jego śmierci. "W sobotę 7 stycznia (około godziny 22) po krótkiej, ale ciężkiej chorobie zmarł Paweł Czarniak, reporter »Gazety Pomorskiej«, ale przede wszystkim serwisu www.wloclawek.naszemiasto.pl".

Czarniak w redakcji zajmował się relacjonowaniem wypadków, był też od kilku lat członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Brześciu Kujawskim. "Był pogodnym i wesołym chłopakiem, chociaż życie Go nie oszczędzało" – napisała o nim redakcja wloclawek.naszemiasto.pl.

Dziennikarza pożegnał także prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski. "To stało się zdecydowanie za szybko. Pamiętam moment, gdy poznałem Pawła jakby to było wczoraj... zawsze był najwyższej klasy profesjonalistą w swoim fachu, był niezwykle koleżeński, chęć pomocy drugiemu człowiekowi doprowadziła go do pracy w Straży Pożarnej, był kochającym bratem, wspaniałym synem i przyjacielem" – wspomina go w poście na Facebooku.

W niedzielę 8 stycznia Pawła Czarniaka pożegnali również strażacy OSP Brześć Kujawski – wystawili wozy bojowe, włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe.

(HAD, 09.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.