Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Czwórka zwalnia dziennikarzy z kilkunastoletnim stażem w rozgłośni

Z anteny radiowej Czwórki zniknęły serwisy informacyjne z kraju i ze świata (fot. Pexels.com)

Radiowa Czwórka rozstaje się z Marcinem "Harperem" Hubertem i Tomaszem Rawskim, dziennikarzami muzycznymi związanymi z anteną kilkanaście lat.

"Tuż przed Świętami, z powodu odgórnych systemowych cięć, nie przedłużono mi w PR umowy o pracę" - napisał na Facebooku Marcin "Harper" Hubert, który w Czwórce pracował 16 lat. "Tuż po okazało się, że nie jestem nawet współpracownikiem Czwórki. O północy, w pierwszej sekundzie Nowego Roku, zniknęła moja radiowa skrzynka pocztowa, wygasła karta do radia i nie mogę już nawet wejść do budynku. Nagle pstryk i stałem się tam obcy. Spoza" - dodał.

Także Tomasz Rawski przekazał na Facebooku, że po 15 latach zakończyła się "moja przygoda z Polskim Radiem znanym jako Bis/Euro/Czwórka". "W życiu korytarzowym radia nigdy nie uczestniczyłem, a koniec Niedzielnej Sesji wiąże się wyłącznie z kwestiami excelowymi, co w kontekście czasów, w jakich żyjemy, rozumiem" - skomentował Rawski.

***

Na podstawie art. 31 a par. 1 ustawy Prawo prasowe otrzymaliśmy do tego tekstu sprostowanie.

SPROSTOWANIE
Nieprawdą jest, że Radiowa Czwórka zwolniła dziennikarzy: Marcina „Harpera” Huberta i Tomasza Rawskiego, wskazanych w artykule „Radiowa Czwórka zwalnia dziennikarzy z kilkunastoletnim stażem w rozgłośni” (autor Maciej Kozielski), rozpowszechnionym w dniu 5 stycznia 2023 roku na portalu internetowym press.pl pod adresem: https://www.press.pl/tresc/74549,radiowa%C2%A0czworka-zwalnia-dziennikarzy-z-kilkunastoletnim-stazem-w-rozglosni
Polskie Radio S.A.

(KOZ, 05.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.