Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Vod.pl i Literia.pl nie zniknęły z końcem grudnia, jak zapowiadał RAS Polska

Ringier Axel Springer Polska prowadzi rozmowy z potencjalnym, strategicznym partnerem Vod.pl (screen Vod.pl)

Serwis wideo Vod.pl i księgarnia internetowa Literia.pl, należące do Ringier Axel Springer Polska, nie zostały zamknięte z końcem grudnia, jak zapowiadało jesienią wydawnictwo.

W połowie października Ringier Axel Springer Polska, informując o zwolnieniach grupowych i cięciach, poinformowało, że "po dokonaniu przeglądu rentowności poszczególnych obszarów biznesowych" podjęto decyzję o zakończeniu z końcem grudnia działalności serwisów Literia.pl i Vod.pl.

Czytaj też: Przedpremierowy dostęp do artykułów dla subskrybentów Onet Premium

Ale serwisy działają. Jak informuje jednak Karolina Sznajder, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej w Ringier Axel Springer Polska, "w przypadku Vod.pl, tak jak zapowiadaliśmy, trwają rozmowy z potencjalnym strategicznym partnerem serwisu. Serwis Literia jest przekształcany. Nowa odsłona zostanie uruchomiona wiosną i wówczas udostępnimy więcej szczegółów".

Vod.pl udostępnia filmy w modelu transakcyjnym i przewodnik po serwisach wideo. Literia.pl oferuje tytuły prasowe, książki i kolekcje prasowe.

Czytaj też: Polskie Radio nie chce Roberta Mazurka w Dwójce. Zarzuca mu zniesławianie mediów publicznych

(KOZ, 30.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.