Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Czwórka bez serwisów z kraju i ze świata

- Skupimy się na dziedzinach, które interesują młodych ludzi - zapowiada Polskie Radio (fot. materiały prasowe)

Z anteny radiowej Czwórki, cyfrowej anteny Polskiego Radia kierowanej do młodych słuchaczy, znikną serwisy z informacjami z kraju i ze świata - ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Czwórka rezygnuje z ich emitowania. Dziś "Wiadomości radiowej Czwórki" nadawane są co godzinę od 7 do 21 (w weekendy od 8).

- W Czwórce będą informacje sportowe, naukowe, kulturalne, technologiczne i dotyczące studentów - wylicza Monika Kuś, rzeczniczka Polskiego Radia. - Skupimy się na dziedzinach, które interesują młodych ludzi, w formie odpowiadającej charakterowi programu - wyjaśnia Kuś.

Czytaj też: "The Sun" przeprosił Meghan za artykuł Clarksona, ale przeprosiny nie zostały przyjęte

Radiowa Czwórka od 2016 roku nadaje w internecie i na multipleksie radia cyfrowego DAB+. Jej częstotliwości przejęło wtedy Polskie Radio 24.

(KOZ, 28.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.