Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Paschalis-Jakubowicz odchodzi z Grupy K2

Na początku grudnia spółka zapowiedziała, że w 2023 roku zaprezentuje nową strategię rozwoju (fot. materiały prasowe)

Michał Paschalis-Jakubowicz, wiceprezes Grupy K2, podjął decyzję, iż z końcem roku odejdzie z holdingu.

Od listopada 2018 roku zarządzał spółką chmurową Grupy K2 - Oktawave, aby zoptymalizować działalność tej spółki i zwiększyć jej atrakcyjność dla zewnętrznych inwestorów. Prezesem pozostawał do czerwca br., kiedy Oktawave zostało wykupione przez Netię, należącą do Grupy Polsat Plus.

Czytaj też: Na początku roku Sejm zajmie się ustawą faworyzującą TVP. Nadawcy chcą wstrzymania prac


W międzyczasie, od stycznia 2020 roku, dołączył do zarządu spółki holdingowej, gdzie jego kadencja wiceprezesa upływa 31 grudnia 2022 roku.

Zarząd Grupy K2 od 1 stycznia 2023 roku stanowić będą Paweł Wujec, Artur Piątek oraz Tomasz Burczyński, będący jednocześnie szefem software house'u Fabrity, największego biznesu grupy. Kilka tygodni temu Paweł Wujec, prezes K2 Holding, ujawnił, że spółka spodziewa się dobrych wyników w czwartym kwartale i rekordowych w całym 2022 roku.

(KAP, 21.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.