Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janusz Karp z IMGW powołany do rady nadzorczej Radia Szczecin

Janusz Karp został członkiem rady nadzorczej Radia Szczecin (fot. Imgw.pl)

Rada Mediów Narodowych powołała Janusza Karpa, dyrektora Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, na członka rady nadzorczej Radia Szczecin.

Janusz Karp, który był jedynym kandydatem, został wybrany głosami polityków Prawa i Sprawiedliwości: Joanny Lichockiej, Piotra Babinetza i Krzysztofa Czabańskiego. Wstrzymali się Robert Kwiatkowski i Marek Rutka. Karp zajął miejsce Edwarda Kosmala, który złożył rezygnację.

Czytaj też: Do Sejmu trafił obywatelski projekt ustawy likwidującej TVP Info i abonament radiowo-telewizyjny

Od maja 2022 roku Janusz Karp jest dyrektorem Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W latach 2017-2021 był członkiem rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Pracował również w Ministerstwie Infrastruktury oraz w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej jako dyrektor departamentu edukacji morskiej.

(KOZ, 20.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.