Temat: badania telewizji

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W niedzielę widownia skoków w TVN i Eurosport 1 sięgnęła 3 mln osób

W niedzielę skoki w TVN oglądało 2,11 mln widzów, a w Eurosport 1 – 921 tys. (fot. materiały prasowe)

Średnio 3 mln widzów oglądało w TVN i Eurosport 1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w niemieckim Titisee-Neustadt, który wygrał Dawid Kubacki.

Konkurs w niedzielne popołudnie przyciągnął do TVN średnio 2,11 mln widzów, a do Eurosport 1 – 921 tys. widzów. Z kolei piątkowy konkurs w Titisee-Neustadt śledziło w TVN i Eurosport 1 razem ok. 900 tys. widzów.

Czytaj też: TVN 24 zyskał udział w rynku i wyprzedził TVP Info

Dla porównania np. konkurs w Ruce w Finlandii w niedzielę 27 listopada przed południem zgromadził w TVN i Eurosport 1 średnio 1,98 mln widzów.

Tegoroczny sezon skoków rozpoczął się w Wiśle na początku listopada. Dwukrotnie triumfował wtedy Dawid Kubacki. 5 listopada transmisję w TVP 1 oglądało 1,61 mln widzów, a w Eurosport 1 – 482 tys. widzów. Dzień później skoczkowie do telewizyjnej Jedynki przyciągnęli 1,88 mln widzów, a do Eurosport 1 – 718 tys. widzów.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Już dziś gala Grand Press. Poznamy Dziennikarza Roku. Oto wszystkie nominacje

(KOZ, 13.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.