Temat: badania radia

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wzrosła słuchalność radiowej Jedynki i Trójki. RMF FM wciąż powyżej 30 proc.

Radio Tok FM jest najchętniej słuchaną rozgłośnią ponadregionalną (fot. Pixels.com)

W okresie wrzesień-listopad RMF FM zanotował spadek słuchalności, ale utrzymał wynik powyżej 30 proc. Udziały poprawiły radiowa Jedynka, Trójka, Tok FM i Antyradio.

W najnowszej fali badania Radio Track udział RMF FM w czasie słuchania wyniósł 30,3 proc., co oznacza spadek z 30,6 proc. przed rokiem.

Czytaj też: TVN 24 zyskał udział w rynku i wyprzedził TVP Info

Słuchalność Radia Zet spadła z 13,8 proc. do 13,1 proc. Program I Polskiego Radia poprawił wynik z 4,5 proc. do 5 proc., a Program III – z 1,6 proc. do 2,2 proc.

Radio Tok FM było liderem słuchalności wśród stacji ponadregionalnych, notując wzrost z 2,9 proc. do 3,5 proc. Udział zwiększyły także: Antyradio (wzrost z 2,4 proc. do 2,8 proc.) i RMF Classic (z 1,3 proc. do 1,5 proc.).

Najchętniej słuchana sieć radiowa – Eska – zanotowała spadek z 7,9 proc. do 7,6 proc. Słuchalność poprawiły za to: regionalne rozgłośnie publiczne zrzeszone w Audytorium 17 (wzrost z 4,5 proc. do 4,8 proc.), Radio Pogoda (z 0,9 proc. do 1 proc.) i Radio SuperNova (z 0,6 proc. do 0,8 proc.).

Czytaj też: Już dziś gala Grand Press. Poznamy Dziennikarza Roku. Oto wszystkie nominacje

(KOZ, 13.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.