Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP ma jednak zakontraktowaną międzynarodową gwiazdę na sylwestra w Zakopanem

TVP ujawni zagraniczną gwiazdę na kilka dni przed koncertem sylwestrowym (screen: Vod.tvp.pl)

Podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką" w Zakopanem, tak jak ostatnio, ma wystąpić zagraniczna gwiazda – ustalił "Presserwis".

– Mamy zakontraktowaną dużą międzynarodową gwiazdę – mówi nasz informator z Telewizji Polskiej. Telewizja na razie trzyma w tajemnicy, kto to będzie. TVP prawdopodobnie nie ujawni artysty podczas środowej konferencji prasowej na temat koncertu sylwestrowego. Ma to nastąpić dopiero kilka dni przed imprezą.

Czytaj też: Prezenterzy Polsatu i Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet poprowadzą sylwestra z Chorzowa

Gwiazdą ostatniego sylwestra TVP był Jason Derulo – ówczesny prezes spółki Jacek Kurski ujawnił artystę na dwa dni przed wydarzeniem.

Transmisję "Sylwestra marzeń z Dwójką" z Zakopanego oglądało w TVP 2 i TVP Polonia średnio 4,9 mln widzów, czyli o 199 tys. mniej, niż rok wcześniej, kiedy impreza odbywała się w amfiteatrze w Ostródzie (dane Nielsen Media).

Czytaj też: "Dzień Dobry TVN" ma nową prezenterkę pogody, to aktorka z Wrocławia

(KOZ, 13.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.