Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press wręczyła nagrody – głównie ministrom rządu PiS

Wszystkim nominacjom towarzyszyły laudacje, z których wynikało, że rząd odnosi sukcesy, a Polska znakomicie się rozwija (fot. arc/TT/MON)

Znacjonalizowany pod koniec 2020 roku koncern medialny Polska Press (PKN Orlen) po raz pierwszy wręczył nagrody Giganci Polska Press. Nagrody trafiły m.in. do ministrów rządu i prezesa Narodowego Banku Polskiego, a sekretarz generalny PiS odczytał ciepły list od Jarosława Kaczyńskiego.

Imprezę, którą w niedzielę w prime time transmitowała TVP 2, honorowym patronatem objął Mateusz Morawiecki. Na scenie nagrodzonych emablowali współprowadzący: Dorota Kania (członkini zarządu Polska Press) oraz Anna Popek i Michał Adamczyk (oboje z TVP).

Czytaj też: Już rok TK mrozi sprawę dotyczącą dostępu do informacji publicznej. "Władzy to pasuje"

Wszystkim nominacjom towarzyszyły laudacje, z których wynikało, że rząd odnosi sukcesy, a Polska znakomicie się rozwija. W przemówieniach laureatów również nie brakowało optymizmu – szef NBP Adam Glapiński po raz kolejny zapewnił, że wychodzimy na prostą i od początku było to dla niego oczywiste, Mariusz Błaszczak, szef MON, mówił o bezpiecznym kraju i modernizacji armii, szef PKP cieszył się z rozwoju sieci kolejowej, a Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa i rozwoju wsi, zapewniał, że jesteśmy bezpieczni pod względem dostaw żywności.

Wyróżnienie specjalne za relacjonowanie wojny w Ukrainie dostali reporterzy TVP.

Na scenie politykom zaśpiewali m.in. Kasia Cerekwicka, Krzysztof Cugowski i zespół Zakopower.

Czytaj też: Piłkarska kadra po mundialu zawodzi marketingowo i wizerunkowo. Ale piłka jest w grze

(MAT, 12.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.