Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Mirosław, Karolina Pęk i Paweł Fajdek ambasadorami Szlachetnej Paczki

Jednym z ambasadorów "Szlachetnej Paczki" jest Paweł Fajdek (screen: YouTube/Szlachetna Paczka)

Aleksandra Mirosław, dwukrotna mistrzyni świata we wspinaczce sportowej na czas, Karolina Pęk, medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w tenisie stołowym, oraz Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem, zostali kolejnymi ambasadorami akcji Szlachetna Paczka.

Trójka sportowców dołączyła do grona osób wspierających akcję - przygotują wspólnie paczkę dla trzyosobowej rodziny pani Marii, która wychowuje samotnie dwójkę dzieci. Celem zaproszenia kolejnych rozpoznawalnych osób do działania w ramach akcji jest nie tylko pomóc jednostkowym uczestnikom akcji, ale również zwiększenie świadomości wśród osób, które mogłyby chcieć dołączyć do działalności Szlachetnej Paczki.

W spotach przygotowanych przez fundację, Mirosław, Pęk i Fajdek namawiają widzów do dołączenia i wsparcia potrzebujących w ramach Szlachetnej Paczki.

(KAP, 01.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.