Temat: social media

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sąd skazał mężczyznę, który groził Agnieszce Gozdyrze na Twitterze

"Cieszę się. Zero pobłażania dla hejterów i agresji" – skomentowała wyrok Agnieszka Gozdyra (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe skazał Macieja R., który w sierpniu 2021 roku na Twitterze groził Agnieszce Gozdyrze, dziennikarce Polsat News.

Sąd wymierzył mężczyźnie karę dwóch lat ograniczenia wolności, zobowiązując go do wykonania w tym czasie 30 godzin nieodpłatnych prac społecznych miesięcznie i pisemnego przeproszenia dziennikarki.

Czytaj też: Prokuratura wzywa Mikołajewską w roli świadka. Chodzi o tekst dotyczący Daniela Obajtka

"Cieszę się. Zero pobłażania dla hejterów i agresji" – skomentowała na Twitterze wyrok Agnieszka Gozdyra.

W sierpniu 2021 roku Agnieszka Gozdyra zamieściła post dotyczący punktu szczepień przeciw COVID-19 w Zamościu. W odpowiedzi Maciej R. – występujący na Twitterze pod pseudonimem "macras" napisał: "Uważaj Gozdyra, chodzą słuchy, że będą wzorem AK golić łby namawiającym do szczepień takim szujom jak ty. Najlepsze jest to, że Twoje golenie ma lecieć live w sieci..... czekamy na to, jak na finał mistrzostw".

Czytaj też: Dziś rusza proces dziennikarza Tok FM oskarżonego o zniesławienie Straży Granicznej

(KOZ, 28.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.