Dział: PRASA

Dodano: Listopad 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Górski i Mariusz Cieślik w podcaście „Rzeczpospolitej"

Robert Górski i Mariusz Cieślik tworzą podcasty dla czytelników "Rzeczpospolitej" (fot. Rzeczpospolita/materiały prasowe)

Od dziś w każdy czwartek Robert Górski i Mariusz Cieślik będą komentować wydarzenia mijającego tygodnia w podcaście satyrycznym "Rzeczpospolitej".

"Górski & Cieślik. Polska od ucha do ucha" będzie subiektywnym, autorskim przeglądem wydarzeń z humorem i sarkazmem. Podcast startuje w czwartek, a jego kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień o godz. 20 na stronie podcasty.rp.pl oraz w serwisach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Acast) i na YouTube. Będą się również ukazywać w drukowanych weekendowych wydaniach "Rzeczpospolita Plus Minus" w formie całokolumnowego felietonu.

Prowadzącymi są Robert Górski, pomysłodawca serii komediowej "Ucho Prezesa", oraz Mariusz Cieślik, stały publicysta "Rzeczpospolitej", scenarzysta, pisarz i satyryk.

Na stronie podcasty.rp.pl są zamieszczane rozmowy z politykami, ludźmi biznesu i sportu.

(PAR, 24.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.