Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radomir Wit z programem w TVN 24

Cotygodniowy program Radomira Wita ma być podsumowaniem wydarzeń politycznych i kampanijnych w Polsce (fot. Piotr Mizerski/TVN)

TVN 24 od piątku emitować będzie nowy program sejmowego reportera stacji Radomira Wita "Kampania bez kitu".

Cotygodniowy program ma być podsumowaniem wydarzeń politycznych i kampanijnych w Polsce. "Ostatnia przedwyborcza prosta to dobry moment, żeby sprawdzić, co politycy obiecali i jak się z nich wywiązali. Za chwilę pojawią się nowe zapewnienia - pytanie więc co z tymi, które już złożono" - powiedział Radomir Wit, cytowany w komunikacie prasowym.

Gośćmi Radomira Wita będą przedstawiciele ugrupowań, instytucji i urzędów. Oprócz rozmów z politykami dziennikarz połączy się z młodymi ludźmi z całej Polski.

Czytaj też: Maciej S., prezes Kanału Sportowego, zatrzymany przez CBA. Kanał komentuje

"Kampanię bez kitu" oglądać będzie można w piątki o 20 w TVN 24 i TVN 24 Go. Do września 2021 roku stacja w tym paśmie pokazywała program "Sprawdzam" Krzysztofa Skórzyńskiego, który dziś jest jednym z prowadzących "Dzień dobry TVN".

(KOZ, 23.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.