Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chris Rock wystąpi w pierwszym programie Netflixa na żywo

Chris Rock to jeden z najbardziej znanych amerykańskich komików i stand-uperów, choć ostatnio jego popularność jest związana ze zdarzeniem z nocy oscarowej (fot. Wikimedia Commons/gdcgraphics)

Komik i aktor Chris Rock ma być pierwszym artystą, który wystąpi w cyklicznym programie Netflixa na żywo. Pierwsza w historii platformy transmisja zostanie wyemitowana na początku stycznia 2023 roku.

"Chris Rock to jeden z najbardziej ikonicznych i najważniejszych komediowych głosów naszego pokolenia. Jesteśmy podekscytowani, że cały świat będzie mógł zobaczyć na żywo wydarzenie komediowe z udziałem Chrisa Rocka i stać się częścią historii Netflixa. To będzie niezapomniany moment" – powiedział Robbie Praw, wiceprezes platformy ds. formatów stand-up i komedii. 

Czytaj też: Roku zwolni 200 osób. Kolejny gigant technologiczny reaguje na recesję

Netflix od pewnego czasu bada możliwość emitowania wydarzeń na żywo. Niedawno serwis wycofał się z próby nabycia praw do tenisowego cyklu ATP, ale w przyszłości zamierza pokazywać także imprezy sportowe.

To drugi stand-up Rocka w serwisie Netflixa. Jego pierwszy, "Chris Rock: Tamborine", zadebiutował w lutym 2018 roku. Nie był jednak emitowany na żywo.

Chris Rock oprócz estradowej rozwija równolegle karierę filmową. Ma za sobą występy w kilkudziesięciu produkcjach, gra regularnie w serialu "Fargo". Dużą, choć niechcianą w tym przypadku popularność, przyniosło mu też zdarzenie podczas tegorocznej ceremonii wręczania Oscarów przez niego prowadzonej. Jego żarty nie spodobały się nagrodzonemu później Willowi Smithowi, który wkroczył na scenę i uderzył prowadzącego.

Czytaj też: Początek końca Twittera? Pracownicy masowo odchodzą, a Musk chce znaleźć nowego CEO

(MAC, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.