Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy specjalne audycje na czas mundialu w Tok FM

Liczba serwisów sportowych w tygodniu wzrośnie z pięciu do dziesięciu dziennie (fot. materiały prasowe)

Radio Tok FM na czas mistrzostw świata w piłce nożnej wprowadza do ramówki trzy specjalne audycje i zwiększa liczbę serwisów sportowych.

O 6.50 nadawany będzie felieton "Mundial od rana", czyli krótkie podsumowanie poprzedniego dnia mistrzostw i zapowiedź nadchodzących spotkań.

Czytaj też: 30 tys. subskrybentów Tok FM Premium. "To wyjątkowy sukces naszej stacji"

Natomiast o 12.40 nadawany będzie program "Jeszcze więcej mundialu" z zapowiedziami, relacjami, analizami i podsumowaniami. Każdy dzień rozgrywek Tok FM omawiać będzie w programie "Mundial 360", nadawanym od poniedziałku do piątku po 19.

Wszystkie nowe programy na temat mundialu będą naprzemiennie prowadzili dziennikarze radia Tok FM: Szymon Kępka, Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz i Przemysław Iwańczyk.

Ponadto Tok FM zwiększa liczbę wydań serwisów sportowych – w tygodniu z pięciu do dziesięciu wydań dziennie. W weekendy będzie ich osiem (w regularniej ramówce nie ma).

Czytaj też: Dziś do sprzedaży z "Przeglądem Sportowym" trafił "Skarb Kibica" Mistrzostw Świata 2022

(KOZ, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.