Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W publicznej Trójce T.Love śpiewa o publicznej telewizji: "Wyłącz TVP"

"Myślę, że to kawałek mega aktualny. Dotyczy manipulacji medialnej, która w dobie wojny realnej, informacyjnej i szczepionkowej jest wręcz monstrualną i zabójczą jak najgorszy virus" - tak piosenkę opisuje Muniek Staszczyk (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Program III Polskiego Polskiego Radia od kilku dni gra nową piosenkę zespołu T.Love "Deszcz", w której Muniek Staszczyk śpiewa: "A ty wyłącz TVP".

"Deszcz" to kolejny utwór pochodzący z najnowszej płyty T.Love "Hau! Hau!". Premiera singla odbyła się 4 listopada.

Czytaj też: Polsat bez kolejnych sezonów "Świata według Kiepskich", ale na emisję czeka jeszcze jeden odcinek specjalny

"Odpalam wiadomości. Niestety same złe. Pada deszcz. Ten straszny deszcz. A ty wyłącz TVP i wyłącz TVZen. Czekam na twój sygnał jak na świeży tlen" – śpiewa w piosence "Deszcz" Muniek Staszczyk.

"Myślę, że to kawałek mega aktualny. Dotyczy manipulacji medialnej, która w dobie wojny realnej, informacyjnej i szczepionkowej jest wręcz monstrualną i zabójczą jak najgorszy virus" – tak o piosence napisał Staszczyk w opisie do teledysku zamieszczonego na YouTubie.

Czytaj też: Prezes TVP odwołał trzech dyrektorów, w tym szefa biura programowego

W czwartek, 17 listopada, radiowa Trójka zagrała piosenkę "Deszcz" ok. 16.45. Jak podaje serwis Odsluchane.eu, piosenka pojawiła się na antenie Programu III także w środę 16 listopada (ok. 16.15), we wtorek 15 listopada (dwukrotnie: ok. 7.15 i 15.09) i w poniedziałek 14 listopada (ok. 13.40).

Muzykę w radiowej Trójce programuje Łukasz Ciechański, który przed tygodniem zrezygnował z funkcji szefa redakcji muzycznej rozgłośni.

Czytaj też: Dziś do sprzedaży z "Przeglądem Sportowym" trafił "Skarb Kibica" Mistrzostw Świata 2022

(KOZ, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.