Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kinga Grzelewska w jury Gerety Awards w 2023 roku

Kinga Grzelewska będzie jurorką Gerety Awards (fot. materiały prasowe)

Kinga Grzelewska, managing partner i creative director w MullenLowe Warsaw, będzie oceniać prace w piątej edycji konkursu Gerety Awards.

Kinaga Grzelewska z reklamą związana jest od 20 lat, z MullenLowe Warsaw - prawie 17. W 2019 roku wraz z partnerami (Ewa Góralska, managing director MullenLowe Media Hub i Robert Winiarski, financial director grupy MullenLowe) zostali większościowymi udziałowcami spółek z grupy MullenLowe. Jej prace były nagradzane na wielu konkursach, wiele razy zasiadała w jury - m.in. KTR i Golden Drum. Przez ponad sześć lat współtworzyła program o teatrze w TVP.

Gerety Awards to międzynarodowy konkurs reklamowy, którego twórcami są Lucía Ongay i Joe Brooks, przez lata związani z Epica Awards. Do konkursu można zgłaszać prace z każdej agencji, bez względu na płeć autorów, ale ambasadorkami i jurorkami w konkursie są wyłącznie kobiety. Pełny skład jury zostanie ogłoszony w styczniu 2023 roku.

(AMS, 17.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.