Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Meller przenosi się na YouTube. Szuka sponsorów i inwestorów

Marcin Meller w 2020 roku niespełna trzy tygodnie pełnił funkcję redaktora naczelnego Wirtualnej Polski (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz Marcin Meller w zeszłym tygodniu ogłosił, że rozstaje się z TVN 24. Teraz zbiera potencjalnych partnerów do nowego projektu na YouTubie, a robi to poprzez Facebooka. 

"Odpalam niebawem kanał YT. Klimaty »Drugiego Śniadania Mistrzów« w wersji bardziej niepoprawnej. Szukam sponsorów, inwestorów. Chcecie wejść, dawajcie znak na priwa" - napisał Marcin Meller na Facebooku.

Dziennikarz ma na Facebooku ponad 200 tys. obserwujących, więc post szybko polubiło blisko 2,5 tys. osób.

"Presserwis" zapytał Mellera, dlaczego zdecydował się na taki ruch, jaki planuje budżet i ilu ludzi chce zaangażować. - Za wcześnie cokolwiek mówić. Jak będę miał jakiekolwiek konkrety, dam znać - odpowiada nam były naczelny polskiej edycji "Playboya". Zaznacza jednak, że odzew na wpis jest "bardzo zadowalający". Więcej szczegółów nie chce ujawnić. 

Czytaj też: Polskie media długo milczały o eksplozji na Lubelszczyźnie. Gierszewski napisał pierwszy

W zeszłym tygodniu Meller ogłosił, że po 14 latach znika anteny TVN 24 jego program "Drugie śniadanie mistrzów". Po raz ostatni poprowadzi go w sobotę 19 listopada.

"Łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię »żegnajcie«, a tylko »do widzenia«. Zawieszam współpracę z TVN24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie co przyniesie przyszłość" – wyjaśniał wtedy Meller.

Dodawał, że zabiera się za pisanie nowej książki i zaprasza na swoje profile na Facebooku i Instagramie.

(ŁO, 16.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.