Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Kurdej-Szatan dołączy do prowadzących program "Poranny rogal" w Zoom TV

Pierwszy odcinek z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Zoom TV pokaże 23 listopada (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan dołączy do prowadzących program śniadaniowy "Poranny rogal" w naziemnym Zoom TV (Grupa Kino Polska) – ustalił "Presserwis".

Kurdej-Szatan będzie występowała w tym programie razem z mężem – aktorem i wokalistą Rafałem Szatanem.

Czytaj też: Spółka produkująca talk-show Krzysztofa Ibisza w 2021 roku miała 119,42 tys. zł straty

– Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach – mówi Beata Harasimowicz z firmy Story Production, która produkuje program.

Pierwszy odcinek z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana Zoom TV pokaże 23 listopada.

Zoom TV emituje "Porannego rogala" od 4 lipca br., codziennie rano. Program prowadzą pary, które komentują bieżące wydarzenia, m.in. piosenkarz Sławomir Zapała z żoną Magdaleną Kajrowicz oraz aktorka Katarzyna Bujakiewicz i artysta kabaretowy Marcin Wójcik.

Jesienią ub.r. Barbara Kurdej-Szatan umieściła na Instagramie nagranie z granicy polsko-białoruskiej, na którym było widać, jak straż graniczna szarpie kobiety z płaczącymi dziećmi na rękach. Aktorka skomentowała to w ostrych słowach, nazywając funkcjonariuszy "mordercami" i "maszynami bez serca bez mózgu bez niczego". W reakcji na ten wpis TVP zakończyła współpracę z Kurdej-Szatan przy serialu "M jak miłość". Aktorka zniknęła też z reklam sieci telekomunikacyjnej Play. Na początku tego roku, wraz z Przemysławem Kossakowskim, poprowadziła program "Projekt Cupid" w TTV (TVN Warner Bros. Discovery). Cykl nie jest jednak na razie kontynuowany.

Czytaj też: Polsat produkuje serial "Rafi" z Pawłem Domagałą w roli tytułowej

(MNIE, 15.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.