Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Amazon Prime Video w Niemczech udostępnia ofertę Studiocanal

Amazon Prime Video proponuje trwający tydzień okres próbny (screen: Primevideo.com)

Studiocanal rozszerza swoją niemiecką ofertę na platformę Amazon Prime Video.

Dwa nowe kanały, Allstars i Moviecult, są teraz dostępne pod nazwą "Studiocanal prezentuje”. Usługi uzupełniają Amazon Prime Video Channel Arthaus+, który Studiocanal uruchomił dwa lata temu.

Czytaj też: Disney także szykuje zwolnienia. Koncern idzie śladami Twittera i Mety

Allstars wprowadza na rynek ponad 150 filmów i seriali m.in. "Paddington", "Asterix" cykl filmów "Bridget Jones". Moviecult jest skierowany do fanów filmów akcji, horrorów i tzw. filmów kultowych. W skład wchodzą m.in. takie tytuły jak "Flash Gordon", "Donnie Darko" czy "Piła".

Klienci Amazon Prime mogą subskrybować każdy z kanałów za 3,99 euro miesięcznie. Oferowany jest siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Studiocanal jest spółką zależną Canal+ i częścią francuskiej firmy medialnej Vivendi, która w Niemczech obsługuje również sieć M7 Deutschland.

Czytaj też: Tygodnik "NIE" po śmierci Jerzego Urbana zwiększył sprzedaż

(MAC, 14.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.