Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Meller odchodzi z TVN 24. "Starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy”

"Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu" – oświadczył Marcin Meller (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Z anteny TVN 24 po blisko 14 latach znika program Marcina Mellera "Drugie śniadanie mistrzów". Dziennikarz po raz ostatni poprowadzi program w sobotę 19 listopada.

"Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani Drugiego Śniadania Mistrzów, dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi" – napisał na Facebooku Marcin Meller. 

Czytaj też: Piotr Kraśko wrócił do "Faktów" relacją z Teksasu

"Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię »żegnajcie«, a tylko »do widzenia«. Zawieszam współpracę z tvn24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie co przyniesie przyszłość" – wyjaśnił Meller. Dodał, że zabiera się za pisanie nowej książki i zaprasza na swoje profile na Facebooku i Instagramie.

TVN 24 zaczął emitować "Drugie śniadanie mistrzów" Marcina Mellera 24 stycznia 2009 roku.

Czytaj też: TVN Warner Bros. Discovery nie pozwie Kaczyńskiego za słowa o agenturze

(KOZ, 08.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.