Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko wrócił do "Faktów" relacją z Teksasu

Piotr Kraśko zniknął z anteny TVN i TVN 24 w czerwcu (fot. KOZ)

Piotr Kraśko wrócił do pracy w "Faktach" TVN. W poniedziałek pojawiła się jego relacja z Teksasu. Krótka relacja Piotra Kraśko z Fort Worth w Teksasie znalazła się w materiale Anny Czerwińskiej o wyborach do amerykańskiego kongresu.

Czytaj też: TVN Warner Bros. Discovery nie pozwie Kaczyńskiego za słowa o agenturze

Piotr Kraśko z anteny TVN i TVN 24 zniknął w czerwcu. 10 czerwca po raz ostatni był gospodarzem "Faktów po Faktach". Tego dnia serwis Tvp.info podał, że Kraśko w latach 2012-2017 nie składał zeznań podatkowych. Pod koniec sierpnia redakcja TVN 24 oświadczyła w mediach społecznościowych, że Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim. Na początku października dziennikarz powiedział w "Dzień dobry TVN", że kończy mu się ono 4 listopada.

Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery nie odpowiadało na pytania "Presserwisu", czy i kiedy Piotr Kraśko wróci do prowadzenia "Faktów".

Czytaj też: Mateusz Matyszkowicz aprobuje propagandę w "Wiadomościach" i publicystyce TVP

(KOZ, 08.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.