Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN kontynuuje reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Emitowaną od września br. ósmą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN po pierwszych trzech odcinkach oglądało średnio milion osób (fot. Pixabay.com)

TVN kontynuuje reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym nieznające się wcześniej osoby biorą ze sobą ślub.

Stacja nie podaje jeszcze, czy kolejna edycja pojawi się na antenie już wiosną, czy dopiero jesienią. "Jest za wcześnie, by mówić o szczegółach emisji" - ucina biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Czytaj też: "Sport", korzystając z problemów "Przeglądu Sportowego", powiększy zasięg o Kraków

Z programu odchodzą jednak ekspertki Magdalena Chorzewska i Karolina Tuchalska-Siermińska, które były odpowiedzialne za dobór par biorących udział w projekcie. O swoim odejściu poinformowały w mediach społecznościowych. Z kolei w trwającej edycji w roli eksperta nie pojawił się Rafał Olszak. Powodem były jego kontrowersyjne wpisy w mediach społecznościowych.

Według Nielsen Media emitowaną od września br. ósmą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN po pierwszych trzech odcinkach oglądało średnio milion osób, czyli prawie tyle samo, co rok wcześniej.

(MNIE, 28.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.