Dział: PRASA

Dodano: Październik 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Młodzi fotografowie mogą wziąć udział w projekcie na temat kryzysu klimatycznego

PAP organizuje nabór w ramach projektu realizowanego przez holenderską agencję NOOR i Slovakia Press Photo (Shutterburg 75/Pixabay)

Polska Agencja Prasowa zaprasza młodych fotografów do udziału w międzynarodowym projekcie poświęconym zmianom klimatycznym w Europie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 26 października.

W ramach projektu realizowanego przez holenderską agencję NOOR i Slovakia Press Photo grupa wybranych fotografów pochodzących z krajów Grupy Wyszehradzkiej weźmie udział w bezpłatnych szkoleniach w Bratysławie i zaprezentuje fotoreportaże na wystawach w czterech stolicach europejskich, w tym również w Warszawie.

W bezpłatnych warsztatach weźmie udział 12 osób, po trzech fotografów z każdego kraju. Warsztaty odbędą się w dniach 21-24 listopada, poprowadzą je wielokrotnie nagradzani fotografowie: Kadir van Lohuizen (NOOR) i Ester Horvath.

- Cieszymy się, że dołączyliśmy do tak ważnego projektu – mówi Katarzyna Liebrecht, kierowniczka zespołu Archiwum Foto w Polskiej Agencji Prasowej. - Fotoreportaże polskich fotografów na pewno wywołają emocje. Będziemy mogli zaangażować się w dyskusję na temat kryzysu klimatycznego na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym – dodaje Liebrecht.

Szczegóły dotyczące projektu dostępne są tutaj: https://contests.picter.com/noor2022-visualising-climate-crisis-intensive-workshop

(MZD, 20.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.