Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Polkowska PR manager Natural Pharmaceuticals

Natural Pharmaceuticals był przez 11 lat jednym z klientów Katarzyny Polkowskiej (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Polkowska objęła nowo utworzone stanowisko PR managera w Natural Pharmaceuticals. Ma być odpowiedzialna za strategię i realizację komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, pełniąc przy tym rolę rzeczniczki prasowej.

Wcześniej, od 2011 roku, związana była z Be Communications, firmą doradczą PR, gdzie przez ostatnich pięć lat pełniła funkcje senior PR consultant oraz dyrektorki operacyjnej. Pracowała głównie przy projektach związanych z branżą healthcare i szeroko pojętym obszarem programów lifestyle, łącząc działania tradycyjnego PR z komunikacją digitalową. Natural Pharmaceuticals był przez 11 lat jednym z jej klientów i pozostaje w portfolio agencji.

Czytaj też: Ogilvy Social.Lab uruchamia Tok.Lab, w Polsce na razie bez oddziału

Katarzyna Polkowska w nowej roli raportuje do Anny Kormańskiej, COO Natural Pharmaceuticals, odpowiedzialnej za operacyjne prowadzenie biznesu firmy w Polsce oraz regionie CEE.

(AMS, 18.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.