Dział: PRASA

Dodano: Październik 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Party" 24 października uruchomi platformę online z okazji Party Fashion Week

W 2021 roku Burda Media Polska zorganizowała modowe wydarzenie online pod hasłem Flesz Fashion Week (materiały prasowe)

Dwutygodnik "Party. Życie Gwiazd" (Burda Media Polska) 24 października uruchomi platformę digitalową z okazji Party Fashion Week – modowego festiwalu online, podczas którego redakcja będzie zamieszczała wywiady z projektantami i celebrytami, relacje z afterparty i materiały backstage z pokazów mody.

Przy wywiadach będą pracowały redakcje Party.pl i papierowej wersji dwutygodnika "Party", w tym redaktorka naczelna tytułu Aneta Wikariak, Monika Maszkiewicz, Bartek Ufniarz, Magda Jabłońska-Borowik.

Modowy festiwal Party Fashion Week potrwa do 28 października. Wydawnictwo organizuje to wydarzenie już drugi raz.

- Wychodząc naprzeciw nowym czasom, po raz kolejny zaprosimy publiczność całego kraju na internetowy Fashion Week. W ten sposób łączymy wieloletnie doświadczenia w organizacji pokazów ze światową tradycją fashion weeks – informuje Nina Żwirko, odpowiadająca za komunikację w Burda Media Polska.

(MZD, 13.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.