Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko na początku listopada chce wrócić do pracy w TVN

Piotr Krasko wystąpił dziś w TVN jako gość Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Gospodarzem "Faktów po Faktach" był po raz ostatni 10 czerwca (screen: dziendobry.tvn.pl)

Piotr Kraśko ogłosił publicznie, że 4 listopada kończy mu się zwolnienie lekarskie i zamierza wracać do pracy. Stacja w sprawie powrotu Kraśki na antenę TVN przedstawiła dotąd jedno, krótkie stanowisko.

Piotr Kraśko, najbardziej wyrazista twarz "Faktów" TVN i całej stacji, zniknął z anteny po tym, gdy okazało się, że latami nie rozliczał się prawidłowo z urzędem skarbowym. Dziennikarz pojawił się w sobotę w "Dzień dobry TVN" i Dorocie Wellman oraz Marcinowi Prokopowi opowiadał o zmaganiu się z depresją, po raz kolejny przepraszając za sytuacje, które "nie powinny się wydarzyć nigdy".

Czytaj też: TVN 24: Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim 

Wellman nie zadawała Kraśce jedynie kurtuazyjnych pytań. Zapytała go m.in. o to, jak będzie teraz rozmawiał z politykami o naruszeniach prawa i rozliczał ich z tego, skoro sam ma na sumieniu problemy z podatkami i jazdę bez prawa jazdy. "Wiele razy się nad tym zastanawiałem. Popełniłem bardzo wiele błędów, ale - mam wrażenie - za wszystkie płacę" - powiedział Kraśko, po czym wytknął politykom, że ich błędy nie są tak konsekwentnie rozliczane.

Piotr Kraśko wyznał na antenie, że zmaga się z depresją i dość szczegółowo opowiadał o terapii. Przyznał, że 4 listopada kończy mu się zwolnienie lekarskie. Dał do zrozumienia, że wraca wtedy do pracy. "Kocham Fakty, mogę powiedzieć, kocham TVN" - oznajmił.

19 sierpnia na Twitterze TVN 24 opublikowano krótki wpis: "Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe". I jest to jak dotąd jedyne stanowisko stacji w sprawie przyszłości.

(MAT, 01.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.