Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Polsat Rodzina bez programu "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć"

Program prowadziły duety złożone z osoby duchownej i świeckiej (screen: Polsat Box Go)

Z oferty kanału Polsat Rodzina (Telewizja Polsat) zniknął interaktywny program publicystyczny "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć".

Ostatnie wydanie nadano pod koniec czerwca. Po wakacjach magazyn nie powrócił już na antenę. Nadawane są tylko odcinki powtórkowe. Biuro prasowe Polsatu nie odpowiedziało na pytania o program. Jednak jak ustalił "Presserwis", powodem zakończenia jego produkcji było wyczerpanie formuły programu. Obecnie w Polsat Rodzina można oglądać inny magazyn publicystyczny pt. "Drugie życie" (zadebiutował w grudniu 2021).

Czytaj też: Andrzej Twarowski w listopadzie przejdzie do Viaplay. Na razie ma zakaz konkurencji

We "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć" rozmawiano m.in. na temat wiary i religii. Program nadawano od początku emisji kanału Polsat Rodzina, czyli od października 2018 roku - początkowo od poniedziałku do piątku, a ostatnio już tylko raz w tygodniu. Program prowadziły duety złożone z osoby duchownej i świeckiej.

Według Nielsen Media Polsat Rodzina miał w sierpniu 0,07 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ wobec 0,05 proc. rok wcześniej.

(MNIE, 28.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.