Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Sowiński od października dyrektorem ds. pracowniczych w Agorze

Łukaszowi Sowińskiemu będzie podlegał zespół szkoleń i rozwoju, kadr i płac oraz rekrutacji (fot. materiały prasowe)

W październiku do zespołu Agory dołączy Łukasz Sowiński, który zostanie dyrektorem ds. pracowniczych.

Do jego zadań należeć ma m.in. opracowywanie i wdrażanie strategii HR uwzględniającej wyzwania i cele biznesów Agory. Sowińskiemu będzie podlegał zespół szkoleń i rozwoju, kadr i płac oraz rekrutacji. Jego bezpośrednim przełożonym będzie prezes zarządu spółki Bartosz Hojka.

- Powierzamy Łukaszowi Sowińskiemu bardzo istotne zadanie, jakim jest troska o zespół Agory. Przed nim i całym jego działem wiele wyzwań, m.in. związanych ze stworzeniem planu działań z zakresu HR odpowiadających nowym celom strategicznym spółki, w tym wymaganiom z obszaru ESG - mówi Agnieszka Siuzdak, która dotychczas pełniła obowiązki dyrektorki ds. pracowniczych Agory i była odpowiedzialna za ten obszar w czasie pracy w zarządzie spółki.

Czytaj też: Andrzej Twarowski w listopadzie przejdzie do Viaplay. Na razie ma zakaz konkurencji

Łukasz Sowiński poprzednio był partnerem w agencji rekrutacyjnej Kornblit & Partners. Pracował dla międzynarodowych koncernów, m.in. Metro AG i Hyatt International, polskiej firmy Capital Service i Krajowej Izby Rozliczeniowej. Został doceniony tytułem Top HR Manager 2016, był finalistą konkursu HR business partner roku 2018.

(KOZ, MZD, 28.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.