Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia przejmuje 70 proc. udziałów w Antyweb. Reszta wciąż w rękach Marczaka i Haprin

Antyweb.pl zamieszcza artykuły dotyczące elektroniki konsumenckiej, gamingu i nowych mediów (screen: Antyweb.pl)

Interia (Grupa Polsat Plus) nabędzie 70 proc. udziałów w spółce Antyweb, wydającej poświęcony nowym technologiom serwis Antyweb.pl. – Widzę wiele możliwości realizacji wspólnych projektów – mówi "Presserwisowi" Grzegorz Marczak, założyciel Antywebu.

Pozostałe 30 proc. udziałów ma pozostać w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu – Grzegorza Marczaka i firmy Haprin.

Czytaj też: Trzech sędziów pozwało RASP za teksty o aferze hejterskiej. Węglarczyk: "Dalej robimy swoje"

Grzegorz Marczak, założyciel i redaktor naczelny serwisu, pozostanie w Antyweb.pl. Nadal ma kierować serwisem i odpowiadać za kwestie redakcyjne. – To była bardzo dobra oferta i partner, który gwarantuje, że ten serwis będzie się jeszcze szybciej i lepiej rozwijał. Widzę też wiele synergii, wiele możliwości realizacji wspólnych projektów – mówi "Presserwisowi" Marczak.

Potem na Twitterze napisał jeszcze: "Historyczny moment dla mnie i dla Antyweb.pl. Kiedy zaczynałem w 2006 roku bloga, nigdy do głowy by mi nie przyszło, jak ta przygoda się rozwinie. Dziś włączmy drugi bieg na Antyweb razem z Grupą Polsat Plus. Będzie się działo!".

Zarówno Grzegorz Marczak, jak i Grupa Polsat Plus nie podają wartości transakcji.

Czytaj też: Michał Marszał wstrzymuje się z akcją billboardową skierowaną do prezesa PiS

Antyweb.pl zamieszcza artykuły dotyczące elektroniki konsumenckiej, gamingu, nowych mediów, branży IT, start-upów, nauki i telekomunikacji.

(MNIE, 27.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.