Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Five Media przeprowadzi kampanię na temat ochrony różnorodności biologicznej

Kampania ma na celu informowanie Polaków o ochronie różnorodności biologicznej (fot. Steven Kamenar/Unsplash.com)

Agencja Five Media wygrała przetarg Ministerstwa Klimatu i Środowiska i zrealizuje ogólnopolską kampanię informacyjną na temat ochrony różnorodności biologicznej.

Poza zwycięzcą w przetargu udział brały: Partner of Promotion, CreativeHarder, Aplan Media, Fabryka Komunikacji Społecznej, GoldenSubmarine i DSK.

Czytaj też: Ekstraklasa w kampanii zachęca do pójścia na mecz na stadion

Kampania ma być prowadzona w telewizji i internecie. Agencja będzie odpowiedzialna za publikację artykułów sponsorowanych w prasie, działania z zakresu media relations, tworzenie informacji na stronę resortu i przeprowadzenie działań adresowanych do jednostek samorządowych oraz uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Resort poinformował, że na sfinansowanie zamówienia zaplanował 3,2 mln zł.

Pod koniec sierpnia br. Five Media wygrało również przetarg MKiŚ na przygotowanie i realizację ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej na temat energii jądrowej.

Czytaj też: Oto zwycięzcy II edycji PR Wings. Sebastian Bykowski z nagrodą specjalną

(KAP, 19.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.