Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet z nowym dyrektorem muzycznym. Nie ujawnia przyczyn zmiany

Łukasz Pieter wcześniej był dyrektorem muzycznym Meloradia (fot. materiały prasowe)

Łukasz Pieter, były dyrektor muzyczny Meloradia, po 2,5 miesiącu wrócił do Eurozetu. Został dyrektorem muzycznym Radia Zet, zastępując na tym stanowisku Agnieszkę Woźniak.

- Tradycyjnie nie komentujemy zmian personalnych - ucina Michał Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Eurozetu. Wypowiadać nie chce się również Łukasz Pieter.

Agnieszka Woźniak objęła stanowisko zastępczyni dyrektora muzycznego. Od 2 października 2018 roku była p.o. dyrektorką muzyczną, a w kwietniu 2019 objęła stanowisko dyrektorki muzycznej Zetki.

Czytaj też: Senat powołał prof. Tadeusza Kowalskiego do KRRiT

Łukasz Pieter z Eurozetu odszedł z końcem czerwca 2022 roku. Od 2017 był dyrektorem muzycznym Meloradia, a wcześniej - od 2013 - dyrektorem muzycznym Radia Zet Gold. Przed przyjściem do Eurozetu do 2012 roku programował muzykę w RMF FM.

W okresie czerwiec-sierpień 2022 Radio Zet miało 12,7 proc. udziału w czasie słuchania wobec 13,2 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej (badanie Radio Track).

(KOZ, 16.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.