Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Brytyjskie telewizje do pogrzebu królowej będą mieć zmienione ramówki

Królowa Elżbieta II zmarła w czwartek 8 września w wieku 96 lat (screen: YouTube/BBC)

Brytyjscy nadawcy aktualizują codziennie ramówki kanałów. Miejsce wielu stałych pozycji zajmują programy wspomnieniowe. Tak ma być do poniedziałku 19 września włącznie, kiedy odbędzie się pogrzeb królowej Elżbiety II.

Aktualizacje programów następują co 24 godziny. Po ceremonii pogrzebowej, która prawdopodobnie będzie jedną z najliczniej oglądanych transmisji wszech czasów, ramówki mają wrócić do normy.

Codzienna oferta BBC One przewiduje przewagę programów wspomnieniowych, w BBC Two jest ich dużo mniej. ITV całe poniedziałkowe popołudnie oddał królowej. Z dużych nadawców szybko do codziennego życia wrócił tylko Channel 4. Już w piątek na tym kanale zaczęto emitować programy rozrywkowe, jak np. "Gogglebox".

Czytaj też: Radio Zet z nowym dyrektorem muzycznym. Nie ujawnia przyczyn zmiany

Królowa Elżbieta II zmarła w czwartek 8 września w wieku 96 lat.

(MAC, 16.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.