Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenterka NBC miała udar na wizji

Pracownicy reżyserki musieli zadzwonić po pogotowie. Okazało się, że dziennikarka miała początki udaru (screen: YouTube/NBC News)

Julie Chin, prezenterka amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC, doznała udaru na wizji. Nagle zaczęła mylić słowa i powtarzać zdania.

Do zdarzenia doszło w sobotę w trakcie porannego wydania wiadomości na antenie powiązanej z NBC lokalnej stacji KJRH-TV. Na początku programu Julie Chin czuła się dobrze. Po chwili zorientowała się, że ma problemy ze wzrokiem – widziała tylko połowę ekranu, na którym przed nią wyświetlał się tekst. "Pomyślałam, że coś jest nie w porządku z moimi szkłami kontaktowymi, że muszę je poprawić" – opowiadała w rozmowie z CNN. Światowe media upowszechniły zdarzenie dopiero wczoraj.

Czytaj też: CTV National News zwalnia prezenterkę. Powód? Jej siwe włosy

Kiedy prezenterka zrozumiała, że nie jest w stanie prowadzić dalej programu, powiedziała do widzów: "Przepraszam państwa, coś jest dziś ze mną od rana nie tak. Bardzo za to przepraszam. Oddam głos koleżance, ona przekaże państwu prognozę pogody".

W tym czasie pracownicy reżyserki zadzwonili po pogotowie. Dziennikarka spędziła dwa dni w szpitalu na badaniach. Okazało się, że miała początki udaru.

Julie Chin w długim poście na Facebooku podziękowała za troskę i poinformowała, że z jej zdrowiem jest już wszystko w porządku.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(08.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.