Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Demirkol będzie zarządzał działem kreacji w K2 Create

Szymon Demirkol będzie zarządzał działem kreacji wraz z Magdaleną Banasik (fot. materiały prasowe)

Szymon Demirkol dołączył do agencji K2 Create (Grupa K2), obejmując stanowisko head of creative i razem z Magdaleną Banasik będzie zarządzał działem kreacji.

Demirkol odpowiada za jakość produktu kreatywnego agencji oraz projekty z tzw. nowego biznesu. W zarządzaniu działem kreacji wspiera Magdalenę Banasik, head of creative, która z kolei dba o zawodowy rozwój członków zespołu kreatywnego i ścieżki kariery w dziale kreacji oraz reprezentuje agencję na forum organizacji branżowych.

Czytaj też: WeNet z ogólnopolską kampanią reklamową

Szymon Demirkol do K2 Create przeszedł z agencji Gong, gdzie był odpowiedzialny za obsługę marek Netflix i ING. Wcześniej na stanowiskach seniorskich pracował w Heart and Brain, FCB Bridge2fun i Grey Group, a karierę zaczynał w agencji G7 w 2007 roku.

(KAP, 08.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.