Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC Earth z nową platformą kreatywną

Działania kampanijne zaplanowane są w kilku etapach w 2022 i 2023 roku (screen: YouTube/BBC Earth Polska)

BBC Earth uruchomiła platformą kreatywną "Jesteś częścią czegoś większego – BBC Earth", której autorem jest agencja Digital Kingdom.

Startowi nowej platformy towarzyszy kampania equity tego kanału w Polsce, która ma podkreślić jakość i szeroką ofertę programową stacji. Działania kampanijne zaplanowane są w kilku etapach w 2022 i 2023 roku. We wrześniu wystartował I etap – kampania equity oparta na serii key visuali, które można oglądać na nośnikach OOH w największych miastach w Polsce, internecie oraz na platformach social media. Na wybranych platformach VoD, YouTube i w ekosystemie reklamowym Meta emitowane są 6-, 15- i 30-sekundowe spoty.

Czytaj też: „Nie jesteśmy Chicago Bulls”. Polskie kluby sportowe rozumieją, co to PR

Za strategię, ideę kreatywną, wdrożenie kampanii, zakup mediów i działania influencerskie odpowiada agencja Digital Kingdom.

(KAP, 06.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.