Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W przyszłym tygodniu podrożeją pakiety w serwisie Canal+ Online

Podwyżka jest efektem rosnących lokalnie i globalnie kosztów zakupu i produkcji treści (fot. Mateusz Grochocki/East News)

Canal+ Polska od 6 września podnosi ceny pakietów w serwisie Canal+ Online – od 4 zł do 20 zł. "Duży wpływ na zmianę cennika mają również rosnące koszty operacyjne napędzane galopującą inflacją" - informuje nadawca.

– Wrześniowa aktualizacja cennika jest efektem rosnących lokalnie i globalnie kosztów zakupu i produkcji treści. Duży wpływ na zmianę cennika mają również rosnące koszty operacyjne napędzane galopującą inflacją – informuje Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska.

Czytaj też: Koszty Krajowego Instytutu Mediów w 2023 roku urosną o prawie 3/4

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet Canal+ zapłacą 49 zł, tj. o 4 zł więcej niż dziś. Cena za pakiet Canal+ z HBO wyniesie 69 zł miesięcznie (obecnie 59 zł), Canal+ z Netflixem 79 zł (obecnie 69 zł), a Canal+ z HBO i Netflixem – 99 zł (obecnie 79 zł).

Bez zmian pozostanie cena wprowadzonego kilka tygodni temu pakietu Canal+ Seriale i Filmy, który nie zawiera oferty sportowej (29 zł).

Cena pakietu łączonego Canal+ Seriale i Filmy z HBO wzrośnie z 39 zł do 49 zł miesięcznie, a pakietu Canal+ Seriale i Filmy z Netflixem z 49 zł do 59 zł miesięcznie. Natomiast opcja Canal+ Seriale i Filmy z HBO i Netflixem podrożeje o 20 zł – do 79 zł miesięcznie.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(KOZ, 02.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.