Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NBC wybrało Kenana Thompsona na prowadzącego ceremonię wręczenia nagród Emmy

Kenan Thompson w "Saturaday Night Live" występuje od 19 lat i to był główny argument, by NBC powierzyła mu prowadzenie nagród Emmy (screen: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)

Po długich wahaniach wybrano Kenana Thompsona – znanego głównie z programu rozrywkowego "Saturday Night Live" – na prowadzącego ceremonię wręczenia telewizyjnych nagród Emmy. Transmisja w NBC i serwisie streamingowym Peacock w niedzielę 12 września.

Kenan Thompson – aktor, komik oraz prezenter – jest najdłużej działającym pracownikiem "SNL", programu nadawanego w NBC od 48 lat. On występuje w programie od 2003 roku. W ubiegłym roku prowadził ceremonie wręczania Kids’ Choice Awards, jak i 47th People’s Choice Awards (emitowanych zarówno w NBC, jak i w E! Entertainment).

Czytaj też: Elon Musk żąda nazwisk pracowników Twittera obliczających liczbę kont

Emmy 2022 będzie pierwszym od trzech lat spektaklem w Microsoft Theater w Los Angeles, po kameralnych ceremoniach spowodowanych pandemią.

(MAC, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.