Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mikołaj Słomski zajmie się marketingiem gamingowym w Żabce

Mikołaj Słomski zajmuje się marketingiem gamingowym i grywalizacyjnym w sieci sklepów Żabka. Wcześniej pracował m.in. w TVN (fot. LinkedIn/Mikołaj Słomski)

Mikołaj Słomski awansował na stanowisko senior digital marketing & gaming specialist w sieci sklepów Żabka.

Słomski pracuje w Żabce od września 2018 roku, początkowo jako copywriter, a następnie jako digital content designer. W nowej roli będzie odpowiedzialny za prowadzenie kampanii digitalowych, wsparcie kanałów w social mediach, tworzenie treści do aplikacji Żappka, tworzenie i koordynację strategii komunikacji wewnętrznej aplikacji, jak i przygotowanie działań promocyjnych w oparciu o gry komputerowe.

Czytaj też: Alfa Romeo partnerem kanału Roberta Makłowicza

Zanim rozpoczął pracę w sieci sklepów, Słomski był związany z agencjami: SportWin, Addicted2Fun i RiverWood Marketing. Wcześniej pracował jako dziennikarz w TVN.

(KAP, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.