Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Gąsiorowski strategy directorem we Freundschaft

Wraz z objęciem stanowiska przez Bartosza Gąsiorowskiego Freundschaft kończy etap formowania pełnej struktury menedżerskiej (fot. materiały prasowe)

Z początkiem sierpnia do zespołu agencji Freundschaft dołączył Bartosz Gąsiorowski. Objął stanowisko strategy directora w zespole strategiczno-badawczym.

Gąsiorowski ma być odpowiedzialny za strategiczne wsparcie klientów Freundschaft i za budowanie kompleksowej oferty komunikacyjnej podczas procesów new business. Jego kompetencje wzmocnić mają zespół w zakresie rozwoju nowych produktów analityczno-badawczych oraz współpracy ekspertów strategii z mediową częścią Grupy Freundschaft. Gąsiorowski raportuje bezpośrednio do Anny Koszur, CEO agencji.

Czytaj też: Polskie studia w przetargu produkcyjnym PepsiCo koordynowanym z Moskwy

Wraz z objęciem stanowiska przez Bartosza Gąsiorowskiego, Freundschaft kończy etap formowania pełnej struktury menadżerskiej. W lipcu nową deputy managing director Freundschaft została Magdalena Korczak. Działem kreacji Freundschaft zarządza Marcin Mroczek, creative director, oraz Józek Dutkiewicz, chief creative officer. Head of content and design Freundschaft jest Bartosz Koj.

Bartosz Gąsiorowski przez pięć lat w Grupie Żywiec, początkowo jako digital manager odpowiadał za komunikację digital dla całego portfolio marek, później jako kierownik marki – za markę Żywiec. Wcześniej, od 2007 do 2011 roku, zajmował się tworzeniem strategii mediowych w Mediacom. Przez ostatnie cztery lata pracował jako strategy director w OS3.

Agencja Freundschaft razem z Freundschaft The Digitals i Freundschaft Commerce tworzą Grupę Freundschaft. Razem z LTTM (grupą influencer marketingu i gamingu w regionie) oraz IQS (agencją badawczą w Polsce) należą do holdingu Mediacap SA.

Czytaj też: Obrona wartości LGBT w reklamie szwedzkiego wojska

(AMS, 08.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.