Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleph i Reddit ogłosiły partnerstwo

Reddit dołącza do grona partnerów Aleph (fot. materiały prasowe)

Aleph i Reddit będą wspólnie obsługiwać reklamodawców na wybranych rynkach w Europie i Azji Środkowej. Httpool będzie odpowiadać za działania w Polsce.

Aleph Group Inc,  globalny dostawca reklamy digital w krajach rozwijających się, ogłosił globalne partnerstwo sprzedażowe z platformą Reddit.

Czytaj też: W zakładaniu Stowarzyszenia Producentów Reklamowych bierze udział ponad 20 firm

Partnerstwo Aleph i Reddit ma zapewnić reklamodawcom dostęp do globalnych możliwości reklamowych Reddit, umożliwiając marketerom dotarcie z komunikacją do użytkowników tej platformy zarówno na lokalnych rynkach, jak i szerzej. Współpraca dotyczyć ma wybranych rynków w Europie i Azji Środkowej, w tym Polski.

W Polsce za współpracę Reddit z reklamodawcami odpowiadać będzie na wyłączność Httpool, spółka należąca do holdingu Aleph.

Reddit gromadzi ponad 100 tys. grup społecznościowych.

Aleph to globalny dostawca reklamy digital, reprezentuje wiodące światowe platformy na ponad 90 rynkach na całym świecie, na których nie są one fizycznie obecne, umożliwiając platformom takim jak Twitter, Meta, Snapchat (i ponad 30 innych) ekspansję na nowe rynki.

Czytaj też: Ministerstwo Finansów informuje o wakacjach kredytowych w RMF FM i internecie

(AMS, 04.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.