Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja Game Changer wprowadziła Notus Finanse do Decentralandu

Notus Finanse to pierwszy polska marka w Decentralandzie (fot. materiały prasowe)

Agencja Game Changer (Group One) jest odpowiedzialna za wprowadzenie marki Notus Finanse na platformę metaverse – Decentraland.

Notus Finanse to pierwsza marka w Polsce, która jest obecna na tej platformie. Game Changer, która odpowiada za strategię i kreację działań marki w metawersum, przygotowała dwa etapy aktywności. W pierwszym marka pojawiła się w wirtualnym świecie, a zainteresowani użytkownicy mogą m.in. otrzymać dostęp do dedykowanych materiałów umożliwiających poznanie Notus Finanse. Drugi etap, którego start przypadnie na październik, skupi się na rozwoju brand experience, czyli połączeniu dotychczasowej roli Notus Finanse – specjalisty finansowego w świecie offline, z perspektywą przyszłości w świecie Web 3.0.

Czytaj też: W zakładaniu Stowarzyszenia Producentów Reklamowych bierze udział ponad 20 firm

Decentraland to platforma metaverse założona w 2016 roku, z której korzysta ok. 8 tys. aktywnych użytkowników dziennie.

(KAP, 04.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.