Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Od marca zdrożeje subskrypcja Viaplay - z 34 zł do 55 zł. Piotr Żelazny i Piotr Majchrzak w zespole

Piotr Żelazny jest m.in. twórcą magazynu "Kopalnia" (screen Viaplay.pl)

Platforma streamingowa Viaplay od marca 2023 roku podnosi cenę miesięcznej subskrypcji. Do redakcji sportowej dołączyli Piotr Żelazny i Piotr Majchrzak.

Za dostęp do serwisu trzeba będzie płacić 55 zł miesięcznie, tj. o 21 zł więcej niż obecnie (34 zł). Viaplay o podwyżce informuje na stronie internetowej użytkowników chcących wykupić abonament. 

– Mija rok od uruchomienia platformy streamingowej Viaplay w Polsce. Cieszymy się, że tak wielu klientów zdecydowało się do nas dołączyć i korzysta z naszej unikalnej oferty obejmującej lokalne oraz międzynarodowe filmy i seriale, transmisje wydarzeń sportowych na żywo oraz programy dla dzieci. Do końca lutego 2023 roku dostęp do serwisu Viaplay wyniesie 34 zł miesięcznie, natomiast od początku marca będzie on wynosił 55 zł miesięcznie – informuje "Presserwis" biuro prasowe Viaplay.

Czytaj też: Canal+ Sport wprowadza program o tenisie

Dalej tłumaczy, że klienci będą mogli zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a jednocześnie od 1 sierpnia do końca 2022 roku Viaplay oferuje zarówno nowym, jak i obecnym klientom platformy możliwość wykupienia 12-miesięcznego pakietu w cenie 33,25 zł miesięcznie.

– Nieustannie inwestujemy w rozwój serwisu streamingowego Viaplay by spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów, dlatego też nasza oferta jest odpowiednio dostosowywana – zaznacza biuro prasowe.

Piotr Żelazny i Piotr Majchrzak w Viaplay

Od tego sezonu Viaplay zaczyna pokazywać angielską piłkarską Premier League. W poniedziałek serwis poinformował w mediach społecznościowych, że do zespołu serwisu dołącza Piotr Żelazny, twórca magazynu "Kopalnia" i częsty gość audycji TVP i Canal+, dotyczących piłki nożnej. W przeszłości pracował w "Przeglądzie Sportowym", był zastępcą szefa działu sportowego "Rzeczpospolitej". Wieczorem potwierdzono, że w Viaplay będzie także Piotr Majchrzak, dotąd szef wideo premium w Sport.pl (Agora).

Czytaj też: Przejście Roberta Lewandowskiego do Barcelony może odebrać widzów Viaplay

Z kolei w 2023 roku do oferty sportowej Viaplay dołączy Formuła 1. Serwis ma w Polsce też prawa m.in. do pokazywania piłkarskich rozgrywek Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA. Szefem redakcji sportowej Viaplay w Polsce jest Paweł Wilkowicz. 

Jesienią widzowie Viaplay będą mogli obejrzeć kolejny sezon "Fort Boyard Polska". Serwis szykuje również trzy polskie seriale: "Polskie morderczynie", "Czarny pies" i "Wolność jaskółki".

(KOZ, 02.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.