Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Rzeczkowski dołącza do redakcji "Newsweek Polska"

Grzegorz Rzeczkowski dołącza do działu śledczego tygodnika (fot. Leszek Zych)

Wraz z początkiem sierpnia Grzegorz Rzeczkowski, dziennikarz polityczny i śledczy, dołącza do redakcji "Newsweeka" (Ringier Axel Springer Polska).

Grzegorz Rzeczkowski będzie dziennikarzem działu śledczego w tygodniku Newsweek Polska, będzie także tworzył treści dla serwisu Newsweek.pl. Dołączenie Rzeczkowskiego "Newsweeka" wzmacnia dział śledczy. O planach rozbudowania działu śledczego na pierwszym spotkaniu z redakcją mówił Tomasz Sekielski

- Przyjście Grzegorza Rzeczkowskiego do "Newsweeka" jest bardzo dużym wzmocnieniem dla działu śledczego, który właśnie powstaje w naszej redakcji. Cieszę się, że dołącza do nas na stałe dziennikarz z olbrzymim doświadczeniem śledczym, znakomitym warsztatem i wieloma osiągnięciami zawodowymi. Jestem przekonany, że Grzegorz, którego nasi Czytelnicy już znają z publikacji w Newsweeku, zostanie przez nich powitany entuzjastycznie – mówi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny Newsweeka.

Grzegorz Rzeczkowski w latach 2009-2022 pracował w tygodniku "Polityka". W latach 2014-2018 był redaktorem naczelnym Polityka.pl. Jest autorem książek "Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami" oraz "Katastrofa posmoleńska. Kto rozbił Polskę". Przed dołączeniem do "Polityki" był zastępcą działu krajowego w "Dzienniku", pracował także w tygodniku "Przekrój". Po rozstaniu się z "Polityką" w maju 2022 roku współpracował z "Gazetą Wyborczą".

(BAE, 01.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.